EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

s01_2x_(2)

Smlouvy o poskytování služeb

Výhodné servisní kontrakty a servisní programy.

Servisní kontrakty a programy

Nabízíme výhodné servisní kontrakty a servisní programy

PEK-TK s.r.o. nabízí, kromě běžného servisu a oprav, také výhodné servisní kontrakty a servisní programy. Zastřešuje širokou paletu služeb poskytovaných na různých úrovních, od standardních služeb vyplývajících ze záruční smlouvy až po kompletní 24hodinovou péči o vozový park.

Smlouvy o poskytování služeb

Nabízíme následující balíky:

Smlouvy o poskytování služeb

Comfort Plus

Tato smlouva pokrývá všechny náklady na díly a služby, plánované i neplánované. Tím můžete eliminovat vše, co by mohlo narušit rozpočtové balíčky pro provoz Vašeho vozového parku. Tuto smlouvu přizpůsobíme Vašim potřebám na základě počtu chladicích jednotek, provozních hodin a délky smlouvy. Platnost je po celé EU v každém autorizovaném servisu.

Rozšířená smlouva Full Service

Smlouvy o poskytování služeb

Maintenance Plus

Tato smlouva pokrývá kompletní plánované údržby Vašich agregátů a tím snižuje riziko nečekaných poruch a zvyšuje provozuschopnost celého vozového parku.
Tuto smlouvu přizpůsobíme Vašim potřebám na základě počtu chladicích jednotek, provozních hodin a délky smlouvy. Platnost je po celé EU v každém autorizovaném servisu.

Optimální mobilita skupiny chladicích jednotek

Smlouvy o poskytování služeb

Pharma Assist

Tato smlouva je srovnatelná s ComfortPlus, jen s tím rozdílem, že zahrnuje každý rok povinnou kalibraci čidel v chladicím prostoru a další úkony, které jsou nezbytné pro přepravu léků a zdravotnického materiálu dle regulí GDP. Dále Vám zajistí při nečekané poruše maximální prioritu v jakémkoli servisu po celé EU.

Smlouva splňující požadavky principu GDP na distribuci farmaceutických produktů

Smlouvy o poskytování služeb

Assistance Plus

Tento balíček rozšíří standardní dvouleté záruční podmínky o třetí rok a nebude nutné připlácet za otevření servisu a práci přesčas kdekoli v EU mimo pracovní dobu. Po dobu záruky.

Smlouvy o poskytování služeb

Warranty Plus

Tento balíček rozšíří standardní dvouleté záruční podmínky o třetí rok.

Smlouvy o poskytování služeb

Protection Plus

Tento balíček zajistí, že po dobu záruky agregátu nebudete připlácet za otevření servisu a práci přesčas a mimo pracovní dobu kdekoliv v EU.

Chcete servisní smlouvu?

Nabízíme výhodné servisní kontrakty a servisní programy

Ve smlouvách o servisních službách PEK-TK s.r.o. poskytujeme flexibilní řešení, aby si každý zákazník mohl vybrat balík, který odpovídá jeho potřebám a finančním možnostem. Naše návrhy jsou skvělou alternativou pro služby poskytované „ad hoc“ a, kromě jiného, umožňují platbu na místě.

Porovnání výhod

Servisní kontrakt se Vám vyplatí, přesvědčte se sami.

Smlouvy o poskytování služeb - servisní kontrakty Výhody pro zákazníky:

Optimální úroveň servisních služeb

Opravy „ad hoc“ – placené na místě Rizikové faktory – z pohledu klienta:

Riziko výskytu sporných otázek