EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

s01_2x_(1)

Servisní služby

Kvalifikovaný personál s dlouholetými zkušenostmi.

Autorizované servisní středisko

Naše autorizované servisní středisko nabízí komplexní spektrum servisních služeb.

Provádíme prohlídky, kontroly, záruční a pozáruční opravy a také opravy poruch. Disponujeme profesionálním vybavením a kvalifikovaným personálem. Naši technici mají dlouholeté zkušenosti a dovednosti potvrzené mnohými certifikáty od společnosti Thermo King. Tímto je zaručena profesionalita a vysoká kvalita služeb.

Dbáme na to, aby naše zákaznické služby splňovaly nejvyšší standardy. Používáme pouze originální náhradní díly a na všechny opravy realizované v našich stanicích je poskytována záruka.

Kromě naší základní činnosti poskytujeme také mnoho služeb určených k zajištění nejvyšších standardů pro přepravu potravin a dalších předmětů s krátkou trvanlivostí. Tyto služby jsou vždy vykonávané na základě platných norem, pomocí přesných zařízení a měřicích metod, a ve spolupráci se specializovanými institucemi, které zaručují spolehlivost výzkumů. Na jejich základě jsou udělovány certifikáty uznávané v celé EU.

Námi nabízené služby zahrnují:

Zkoušky teplotních záznamníků

Naši odborníci provádí měření, která slouží k určení přesnosti naměřených hodnot získaných pomocí snímačů záznamníku v souladu s normou EN 12830. Zkouška se potvrzuje vydáním certifikátu a označením záznamníku příslušným štítkem.

Zkoušky ATP

Ve spolupráci s TSÚ připravujeme vozidla na zkoušky ATP. Pomáháme zkompletizovat dokumentaci, provádíme vstupní posudky, prohlídky jednotky a koordinujeme průběh zkoušky až do získání certifikátu. Celý proces je vykonáván v našich servisních stanicích.

Zkoušky těsnosti systému chladicích jednotek

Naši specialisté provádí zkoušky těsnosti systému chladicích jednotek a pomáhají při kompletaci potřebných dokumentů. Zkouška je potvrzena příslušným osvědčením a vydáním speciálního štítku.

Potřebujete poradit?

Rádi se Vám budeme věnovat!

Pro spokojenost a komfort našich zákazníků zajišťujeme asistenční servisní služby s nepřetržitým provozem.