EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

O nás PEK-TK s.r.o.

Specialisté na chlazení a klimatizace. Nabízíme servis 24/7 pro všechny naše zákazníky.

PEK-TK s.r.o.

Společnost PEK-TK s.r.o. podniká v oboru přepravního a stacionárního chlazení. PEK-TK s.r.o. je autorizovaným prodejcem značky Thermo King – světového leadera v oboru přepravního chlazení.

Firma PEK-TK, s.r.o. vznikla transformací společnosti PEK servis v roce 2005 a navazuje tedy na podnikání PEK servisu v oboru chlazení, které kontinuálně trvá již od roku 1992.

Zabývá se prodejem chladicích jednotek do dopravních prostředků a nabízí klimatizační zařízení do užitkových vozidel. Jako prodejce Thermo King zabezpečuje prodejní a technickou podporu této značky na území celé České republiky.  

Hlavní provozovna firmy se nachází v Kolíně, další pobočky jsou v Brně a Mošnově u Ostravy. Servisní služby taktéž zajišťují servisní střediska (Praha, Kladno, České Budějovice, Plzeň, Teplice a Zlín). Pro spokojenost a komfort našich zákazníků zajišťujeme asistenční servisní služby s nepřetržitým provozem.

Profesionální zákaznický servis s vysokou kvalitou servisních služeb zaručuje kvalifikovaný tým s dlouholetými zkušenostmi, což dokazuje i získání početných certifikátů Thermo King.

Zákazníci přicházející do PEK-TK tak mají jistotu, že své chladírenské zařízení odevzdávají do rukou profesionálů, kteří jim pomohou vybrat odpovídající model chladicí jednotky, jejich potřebám přizpůsobí také doplňkovou výbavu a postarají se o špičkovou servisní péči. 

V oblasti servisních služeb společnost spolupracuje s evropskou servisní sítí Thermo King. Zákazníci Thermo King z celé Evropy se mohou spolehnout na naši pomoc 24 hodin denně.

Mezinárodní servisní síť Thermo King

Thermo King disponuje největší sítí autorizovaných servisních středisek, která fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Zákazníci Thermo King mají k dispozici největší síť autorizovaných středisek nacházejících se ve všech zemích Evropy. Každé z nich zaměstnává vyškolené a certifikované techniky, kteří jsou schopni vykonat servisní zásah 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Podrobné informace o servisech Thermo King po celém světě

Kromě toho, pro ještě větší zabezpečení převáženého zboží, mají naši zákazníci k dispozici centrum Thermo Assistance Centre, které je dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na tel. čísle 00800 80 85 85.

Thermo Assistance Centre

Dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

O nás

Česky hovořící pracovník Vám poskytne informace o tom, kde se nachází nejbližší servisní středisko, a pošle jeho adresu na Vámi uvedené mobilní telefonní číslo.

 

Při nahlašování poruchy uveďte operátorovi:

Zelený Thermo King

Thermo King – skutečně ekologický přístup k podnikání!

GreenTech

Thermo King klade velký důraz na to, aby vliv jeho výrobků na životní prostředí byl co nejmenší. Ve výrobním procesu a distribuci používá nejpřísnější normy, a materiály používané při výrobě podléhají recyklaci.

V rámci realizace své ekologické strategie Thermo King vyvinul technologii využívání oxidu uhličitého (CO2) ke kontrole teploty v procesu transportního chlazení. Tento přelomový vynález umožňuje výrobu tzv. kryogenních chladicích jednotek, naprosto bezpečných pro životní prostředí.

Od ledna 2016 používají všechny modely chladicích jednotek Thermo King ve své standardní výbavě nové ekologické chladivo R-452A, které je přelomovým řešením v transportním chlazení. V porovnání s dosud používanými chladivy má nové chladivo téměř o polovinu menší vliv na globální oteplování (GPW). Díky němu jsou vyráběné chladicí jednotky o mnoho šetrnější k životnímu prostředí při zachování stejné výkonnosti a spolehlivosti.

Nezávazný dotaz

Rádi se Vám budeme věnovat!

Pro spokojenost a komfort našich zákazníků zajišťujeme asistenční servisní služby s nepřetržitým provozem.

Český servis nonstop – 24/7

Mezinárodní servis
Pondělí – Pátek: 7:00–15:30

Pondělí – Pátek: 7:00–15:30

Naši zákazníci