EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

Chladicí jednotky FRIGOBLOCK

Nejvyšší chladicí a ohřívací výkon ve své třídě

FRIGOBLOCK

Chladicí jednotky FRIGOBLOCK poskytují nejvyšší chladicí a ohřívací výkon ve své třídě a taktéž nejvyšší rychlost proudění vzduchu.

Díky tomu zajišťují optimální přepravní podmínky pro každý výrobek, a to i v případě častého otvírání dveří a ve vícekomorových aplikacích. Přesně udržují teplotu nákladu bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Generátor a špičková chladicí technika s vysokou účinností zajišťují to, že jednotky FRIGOBLOCK i při vyšším chladicím výkonu umožňují snížení spotřeby paliva až o 75 % v porovnání s chladicími jednotkami poháněnými naftovým motorem určeným pro přepravní vozidla.

Vzhledem k výraznému snížení emisí CO2 a používání ekologických chladiv jsou jednotky FRIGOBLOCK ohleduplné k životnímu prostředí.

Frigoblock-Logo-blue

Série FK

Chladicí jednotky určené na montáž nad kabinou řidiče

Chladicí jednotka je vhodná na specializované distribuční řešení montované na přední stěně skříně nad kabinou řidiče. Výparník, který je plně integrovaný do jednotky, poskytuje možnost plného využití nákladního prostoru a účinně chrání výparník a náklad před poškozením. Montáž jednotky pomocí rychloupevňovacích spojovacích prvků zaručuje jednoduchou údržbu a výměnu během několika minut.

Důležité vlastnosti:

Frigoblock

Modely FK:

Série HK

Chladicí jednotky určené na montáž nad kabinou řidiče

Chladicí jednotka je vhodná na specializované distribuční řešení montované na přední stěně skříně nad kabinou řidiče. Výparník, který je plně integrovaný do jednotky, poskytuje možnost plného využití nákladního prostoru a účinně chrání výparník a náklad před poškozením. Montáž jednotky pomocí rychloupevňovacích spojovacích prvků zaručuje jednoduchou údržbu a výměnu během pár minut.

Důležité vlastnosti:

Frigoblock

Modely HK:

Série EK/DK

Chladicí jednotky typu split

Pro nízkopodlažní vozidla nebo otevřené návěsy jsou určené chladicí jednotky typu split sestávající z chladicí jednotky EK umístěné pod podvozkem EK a výparníku RE namontovaného v nákladním prostoru. Chladicí jednotka DK však může být plně integrovaná do střešního prostoru. V kombinaci s výparníkem RE vytváří ideální řešení pro velké přepravní skladové prostory a vyměnitelné nákladní skříně.

Důležité vlastnosti:

Frigoblock

Modely EK/DK:

Série RE

Doplňkový výparník pro vícekomorové skříně

Plochý výparník FRIGOBLOCK RE 11-44 se může používat nejen jako výparník v sestavách EK/DK + RE, ale také jako doplňkový výparník ve vícekomorových skříních. Vzhledem k malé konstrukční výšce (již od 100 mm) a šířce (od 720 mm) není problémem dvoupodlažní vkládání nákladu či realizace chladírenských skříní s třemi komorami.

Frigoblock

Důležité vlastnosti:

Modely RE:

Generátory

Alternátory

Od 70. let minulého století jsou generátory FRIGOBLOCK napájené plně elektricky pomocí alternátoru FRIGOBLOCK poháněného klínovým řemenem přímo z motoru nákladního vozidla. Alternátor generuje stejné napětí jako evropská elektrická rozvodní síť, t.j. 400 V, díky čemuž se po dobu stání může zařízení používat v síťovém režimu bez použití doplňkových podsystémů.

V případech, kdy není možné vypnout nezávislý naftový pohonný systém, generátory FRIGOBLOCK nabízí plně akusticky izolovaný naftový generátor. Generátor je oddělený od chladicí jednotky a je určený na montáž pod podvozkem. Naftový generátor FRIGOBLOCK je dnes stejně spolehlivý jako alternátorové chladicí jednotky a oproti klasickým naftovým motorům se vyznačuje vyšší efektivností.

Modely:

Frigoblock
Frigoblock

Nezávazný dotaz

Rádi se Vám budeme věnovat!

Pro spokojenost a komfort našich zákazníků zajišťujeme asistenční servisní služby s nepřetržitým provozem.

Český servis nonstop – 24/7

Mezinárodní servis
Pondělí – Pátek: 7:00–15:30

Pondělí – Pátek: 7:00–15:30

Naši zákazníci