EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

a06_2x

Telematika Thermo King

Zaznamenávání, přenos a správa údajů

Telematika

Telematika představuje komplex řešení (zařízení a software), která slouží k monitorování práce chladicí jednotky, stavu přepravovaného nákladu a teploty (nastavená hodnota, vypouštěná a návratová).

Kromě toho monitoruje alarmy, spotřebu paliva a provádí sledování vozidla, na kterém je namontovaná chladicí jednotka (GPS). Poslední dvě funkce jsou užitečné zejména pro větší vozové parky, jejichž majitelům poskytují mimořádně užitečný nástroj pro kontrolu jejich nákladů.

Telematická řešení Thermo King umožňují:

A v konečném důsledku umožňují:

Správu údajů můžeme rozdělit do tří základních kategorií – záznam údajů, přenos údajů a správa údajů. Pro každou z nich je určený nástroj Thermo King.

Zaznamenávání údajů

Zaznamenávání údajů CargoWatch a TouchLog

K zaznamenávání údajů slouží:

Telematika

Přenos údajů

Moderní doprava vyžaduje neustálou komunikaci s chladírenským agregátem, a to bez ohledu na to, kde se vozidlo právě nachází.

Monitorování teploty nákladu či fungování chladírenského agregátu dostupné v reálném čase, stejně jako možnost nastavování parametrů systému, jsou dnes nevyhnutelnou součástí profesionální správy vozového parku.

Thermo King nabízí následující řešení pro dopravu v oblasti přenosu dat:

Telematika

Správa údajů

Software Wintrac se používá k rychlé a efektivní analýze údajů z každého typu záznamníku údajů a z každé chladicí jednotky Thermo King.

Software Wintrac – umožňuje jednoduché používání pod operačním systémem Windows. Byl navržen specialisty společnosti Thermo King a je určený pro uživatele vozidel (a vozového parku) pracujících při kontrolovaných teplotních podmínkách. Používá se na rychlou a efektivní analýzu údajů shromážděných z každého typu záznamníku údajů (včetně starších typů) a z každé chladicí jednotky Thermo King. Pomocí software Wintrac je možné odčítat údaje z ovladače a nahrát je do počítače s cílem jejich shrnutí ve formě grafu nebo tabulky.

Mezi dostupné údaje patří:

Údaje je možné odčítat pomocí počítače připojeného k chladicí jednotce. Existuje také možnost uspořádání, archivování a spravování údajů podle evidenčních čísel vozidel nebo návěsů, případně podle sériových čísel chladicích jednotek. Shromážděné údaje je možné archivovat, odesílat a tisknout.

Potřebujete poradit?

Rádi se Vám budeme věnovat!

Pro spokojenost a komfort našich zákazníků zajišťujeme asistenční servisní služby s nepřetržitým provozem.