EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

a05_2x

Řešení pro farmaceutickou oblast

Přeprava léků v souladu se všemi normami pro správnou distribuci léků.

Farmaceutická oblast

Nové nařízení Evropské unie týkající se pravidel správné distribuce při prodeji léků.

V roce 2016 vstoupilo v platnost nové nařízení Evropské unie týkající se pravidel správné distribuce při prodeji léků. Proto rozšiřujeme naši nabídku služeb i pro dopravce a velkoobchodníky s farmaceutickými výrobky, abychom je podpořili komplexně, včetně dodržování nejnovějších požadavků.

Jako autorizovaný partner společnosti Thermo King Pharma Solutions a EIPL (European Institute for Pharma Logistics) nabízíme:

Řešení pro farmaceutickou oblast

Mapování teplot ve vozidlech

Služba mapování teploty ve vozidlech se provádí jak ve statických podmínkách, tak během samotné přepravy výrobků. Umožňuje zjistit skutečné rozložení teplot během přepravy. Každý průzkum se provádí po zjištění přesných požadavků a očekávání zákazníka. Ty stanovují trvání zkoušek a počet testovaných bodů.

Mapování končí podrobnou zprávou popisující rozložení teplot, grafické znázornění a statistiku. Tyto poznatky umožňují odstranit možné odchylky v logistice dodávek chlazených výrobků. Poskytujeme velkou flexibilitu při výběru testovacích parametrů, od několika až po desítky měřicích bodů ve skříni. Mapujeme veškeré objemy – od malých skříní až po chladírenské návěsy.

Tato služba je určena pro výrobce léků a komponentů, výzkumné společnosti, farmaceutické velkoobchodníky a lékárny.

Řešení pro farmaceutickou oblast

Výsledkem mapování teploty je dokonalé poznání podmínek prostředí, a může být základem pro kvalifikaci dopravních prostředků v souladu se správnou distribuční praxí.

ColdCube Pharma

Kontejnery ColdCube Pharma jsou univerzální chladírenské skříně, které slouží jako přenosné chladničky nebo mrazničky určené na přepravu léků.

Je možné je jednoduše vložit do nákladního vozidla nebo připojit do zásuvky na trvalé chlazení. Tyto kontejnery se dodávají s různými funkcemi chlazení a mrazení přizpůsobenými potřebám zákazníka. Umožňují přepravu léků v souladu se všemi normami pro správnou distribuci léků.

Vlastnosti skříně ColdCube Pharma

Řešení pro farmaceutickou oblast

Potřebujete poradit?

Rádi se Vám budeme věnovat!

Pro spokojenost a komfort našich zákazníků zajišťujeme asistenční servisní služby s nepřetržitým provozem.