EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

a03_2x

Dodávky a skříňové vozy

Agregáty pro kompletní spektrum vozidel.

Dodávky a skříňové vozy

Sortiment našich chladicích agregátů uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka.

Agregáty svým výkonem pokryjí kompletní spektrum vozidel – od malých dodávkových až po skříňová nákladní vozidla s délkou 7-8 m. Celý sortiment chladicích agregátů je možné nakombinovat pro jakýkoliv přepravovaný předmět, a to od chlazeného ovoce přes citlivé farmaceutické produkty až po hluboce zmrazené produkty určené pro obchodní řetězce.

Dodávky a skříňové vozy

Série E

Thermo King připravuje nový, čistě elektrický agregát série E-200.

Díky vlastní baterii agregátu (nezávislé na autobateriích) bude schopný fungovat i při vypnutém motoru.

Dodávky a skříňové vozy
Přehrát video

Nejdůležitější vlastnosti nové jednotky E-200:

Dostupné modely

Dodávky a skříňové vozy

Série V

Chladicí jednotka série V je určená k přepravě chlazených či mražených výrobků na dlouhé vzdálenosti, stejně jako k distribuci ve městech.

Chladírenské jednotky série V jsou vysokovýkonná zařízení, která jsou určená na udržení teploty chlazených, zmrazených anebo hluboce zmrazených předmětů v dodávkách během jejich distribuce. Elektronický ovladač je namontovaný na snadno přístupném místě v kabině řidiče. To, kromě jiného, umožňuje jednoduché ovládání chladicí jednotky a regulaci teploty bez opuštění kabiny.

Dodávky a skříňové vozy

Kompresor chladicí jednotky této série je namontovaný v prostoru motoru vozidla pomocí montážní konzole. Poháněn je pomocí klínového nebo drážkového řemene a také pomocí elektromagnetické spojky. S cílem prodloužení životnosti kompresoru je vybavený systémem Jet Lube (podpora mazání) a Jet Cool (vstřikování chladicí kapaliny).

Kvůli možnosti zvětšení nákladního prostoru je tato série vybavená ultratenkým výparníkem namontovaným na stropě uvnitř skříně chlazeného prostoru. Kondenzátor je namontovaný vpředu na střeše chladírenské skříně anebo střeše vozidla. 

Chladicí jednotka je standardně napájena motorem vozidla. Jako volitelné vybavení je k dispozici elektrické napájení (400 V / 230 V) a funkce ohřevu.

Modely jednokomorové aplikace

Chladicí jednotky série V jsou k dispozici ve čtyřech verzích:

Modely v dvoukomorových aplikacích

Série B

Chladicí jednotka série B je určená k přepravě chlazených nebo zmrazených výrobků v malých dodávkách.

Maximální objem, který dokáží chladicí jednotky této série zabezpečovat, je 6 m³ (při teplotě nákladu 6 °C). Nevyžaduje montáž kompresoru v prostoru motoru, protože je napájená z alternátoru vozidla (doporučený akumulátor s kapacitou 90 Ah a 125 A alternátor) nebo volitelně z elektrické sítě. Toto umožňuje používat chladicí jednotku v atypických vozidlech. Je vybavená elektronickým kabinovým ovladačem Direct Smart Reefer. S cílem zvětšit nákladní prostor je chladicí jednotka vybavená ultratenkým výparníkem. Je dostupná v jednokomorové verzi.

Dodávky a skříňové vozy

Model B 100

Série Ce

Chladicí jednotky série Ce jsou ideálním řešením pro zákazníky, kteří převážejí citlivé produkty v dodávkách do objemu 34 m³.

Dokonale splňují přísné požadavky různých způsobů distribuce, dokonce i tehdy, když teplota okolí dosahuje extrémně vysoké hodnoty. Rychlejší snižování teploty pomáhá eliminovat úniky způsobené otevřením dveří a zajišťuje vyšší bezpečnost nákladu.

Dodávky a skříňové vozy
Dodávky a skříňové vozy

Jednotky této série disponují novými doplňkovými funkcemi:

Dostupné modely

Potřebujete poradit?

Rádi se Vám budeme věnovat!

Pro spokojenost a komfort našich zákazníků zajišťujeme asistenční servisní služby s nepřetržitým provozem.