EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

EU Servis nonstop – 24/7

CZ Servis nonstop – 24/7

ag07_2xcz

Chladicí kontejnery

PEK-TK s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti TITAN Containers.

TITAN Containers

Firma PEK-TK s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti TITAN Containers, která působí na globálním trhu od roku 1987, tedy již více než 30 let. V nabídce značky TITAN Containers jsou standardní ISO kontejnery, offshore DNV kontejnery a chladicí a mrazicí kontejnery ArcticStore™.

Primární použití kontejnerů TITAN bylo k přepravě zboží mezi kontinenty, ale v poslední době se využívají i jako mobilní sklady veškerého zboží, které vyžaduje udržování teploty v rozsahu od +45 °C až do -70 °C. Kontejnerové jednotky TITAN jsou perfektní pro skladování chlazeného, mraženého i hluboce zmraženého zboží, jsou využívány i pro šokové mrazení a chlazení.

Jsou vysoce výkonné a zajišťují přesné a spolehlivé řízení teploty. Pracují s pohonem napájeným z elektrické sítě a nebo je lze dovybavit generátorovým agregátem SG-3000. Předností je také jednoduchá manipulace celého kontejneru včetně chladicího agregátu.

Zákazník si může koupit nebo pronajmout kompletně vybavený kontejner včetně dálkového dohledu, který umožňuje funkce SmartArctic. Pomocí zařízení SmartArctic mohou uživatelé monitorovat a řídit různé funkce svých kontejnerů odkudkoliv na světě.

Nové i použité kontejnery od TITAN Containers v délce 10, 20 a 40 stop (přibližně 3, 6 a 12 metrů) jsou okamžitě k dispozici ke skladování i k přepravě, rádi Vám zajistíme jejich doručení kdekoliv po ČR. Samozřejmostí je také zajištění servisu a oprav kontejnerů TITAN pro všechny naše zákazníky.

Chladicí kontejnery

Chcete si koupit nebo pronajmout produkt od TITAN Containers?

Kontaktujte nás a my se Vám budeme rádi věnovat. 

Arctic Store

Řešení pro skladování od +45 °C do -40 °C.

Kontejnery ArcticStore jsou chladicí a mrazicí kontejnery a boxy, které jsou určené k uložení veškerého zboží, které vyžaduje udržování teploty mezi +45 °C a -40 °C. 

ArcticStores nabízí ideální podmínky pro skladování chlazeného, mraženého a hluboce zmraženého masa, ryb a masných výrobků, vytváří ideální prostředí pro skladování mléka a mléčných výrobků, udržují kvalitu a čerstvost ovoce a zeleniny, květin a rostlin.

Jsou perfektní pro využití ve farmaceutickém průmyslu, vhodné jsou pro skladování léčiv a vakcín, včetně vakcín proti COVID-19. Společně s kontejnery UltraFreezers byly vyvinuty pro bezpečnou dopravu a skladování vakcín proti COVID-19 při stálé minimální teplotě až do -70 °C.

Své uplatnění mají kontejnery ArcticStore v chemickém, automobilovém a strojírenském průmyslu a také v zemědělství.

Vlastnosti kontejnerů ArcticStore:

Chladicí kontejnery
Přehrát video

Využití kontejnerů ArcticStore

Na chladírenské a mrazírenské kontejnery od TITAN Containers se může spolehnout široké spektrum zákazníků:

Arctic UltraFreezer

Řešení pro skladování od -40 °C do -65°C.

Kontejnery Arctic UltraFreezer jsou perfektní pro skladování při extrémně nízkých teplotách. Jejich zvýšená izolace a speciální strojní zařízení umožňují udržení teploty až do -65 °C.

UltraFreezers se využívají primárně k přepravě tuňáků, ale své uplatnění najdou také v dalších odvětvích, zejména v mlékárenském a farmaceutickém průmyslu.

Chladicí kontejnery

Arctic SuperStore

Modulární řešení pro pohodlné skladování od +40 °C do -40 °C.

Modulární chladírenské sklady Arctic SuperStore nabízejí téměř nekonečnou skladovací kapacitu a jsou perfektní pro optimální využití prostoru. 

Mezi výhody chladicího a mrazicího skladu od TITAN Containers patří rychlá instalace u zákazníka, kompatibilita kontejnerů různých délek a možnost kdykoliv prostor skladu dodatečně zvětšit nebo zmenšit.

Další velkou předností Arctic SuperStore oproti běžným chladicím kontejnerům je možnost vytvoření zón s různými teplotami v rámci jednoho skladu, a to díky přepážkám s posuvnými dveřmi.

Chladicí kontejnery
Chladicí kontejnery
Chladicí kontejnery

Arctic Blast

Řešení pro šokové chlazení a mrazení.

Kontejnery ArcticBlast jsou perfektní pro rychlé a ekonomické zchlazení a zmrazení různých druhů produktů. Tyto šokery jsou vhodné nejen jako krátkodobé řešení, ale jsou našimi zákazníky využívány i v dlouhodobém časovém horizontu. Nejmenším šokerem je klasický ArcticStore10, v nabídce je dále ArcticBlast2 a největší ArcticBlast5.

Využití kontejnerů ArcticBlast:

Chladicí kontejnery

Hot Stores

Řešení pro skladování až do +65°C.

Speciální kontejnery HotStores jsou připraveny na opravdu vysoké teploty až do +65 °C. Jsou vhodné k udržení teploty průmyslových materiálů a využívány pro skladování průmyslových výrobků v extrémně vysokých teplotách.

Chladicí kontejnery

Titan 4People

Řešení pro kanceláře a ubytovací prostory.

Titan4People je řada kontejnerů ArcticStore, která je vhodná jako trvalé, dlouhodobé nebo krátkodobé řešení zejména pro kanceláře a ubytovací prostory. Kontejnery Titan4People se používají samostatně nebo v sestavě několika kontejnerů, mohou být jednopodlažní nebo vícepodlažní.

Využití kontejnerů řady Titan4People:

Chladicí kontejnery
Přehrát video

Potřebujete poradit?

Rádi se Vám budeme věnovat!

Pro spokojenost a komfort našich zákazníků zajišťujeme asistenční servisní služby s nepřetržitým provozem.